Ar tau patinka Rankdarbiai?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Iš viso įrašų: 16

Musu rankdarbiai...

Autorius:
Sukurta: 2009-11-18 08:38
Rasa Čepulytė-Gabrilavičienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2011-06-16 15:45

Kai turiu laisvo laiko,tai neriu servetėles,staltieses,takelius,siuvinėju paveikslus.Neseniai pradėjau papuošalus daryti.Turiu daug įdėju.Taip norisi viską išbandyti ,pasidaryti,bet labai laiko trūksta.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-06-28 11:39

Aš taip pat mėgstu ką nors veikti.-domiuosi dekupažu, bandžiau ir skrebinti. Tamsiais vakarais šį bei tą mezgu.Labai smalsu išgirsti kitų nuomonę, pasisakymus apie darbo eigą ir be abejo pamatyti kitų darbelius.

Nijolė Rizlerytė - Brazauskienė

2010-04-12 22:47

Sveikutės, aš laisvalaikiu mėgstu rankdarbius. Esu sukūrusi rankdarbių svetainę, kurioje talpinu daug įdomių mezginių, nėrinių ir pan. su aprašymais, schemutėmis. Mano svetainėje už nieką nereikia mokėti. Tiesiog sukūriau ją tokią, kokią kažkada svajojau pati rasti internete. Jos adresas: http://madam.mylivepage.com

Eglius Minkuvienė

Pasisakymų: 5

2010-02-14 10:27

aaaa.zinau toki dalyka.as dirbu siuvinejimo imoneje,tai nekaikurie dizineriai uzsakinejo panasiai,ant tirpios pleveles spalotais siulais siuvinejome,o poto aisku ta plevele tirpina ir lieka siulu rastai.labai grazus rezultats tikrai!

Asta Lisauskas

Pasisakymų: 2

2010-02-14 01:29

daroma taip: yra specialus plastikas,kuris tirpsta vandenyje.ant jo susidelioji is siulu,skiauciu ar neriniu kazkoki ornamenta,rasteli ar motyva,susiuni smulkiais langeliais siuvimo masina,isplauni vandeny,isdziovini,islygini - stai tau ar salikelis,ar detales rubo,kurias susiuni.labai originalu,idomiai ir sauniai atrodo, ir tikrai mazai,kas zino.ruosiu nuotraukas - parodysiu.

Eglius Minkuvienė

2010-02-13 12:18

na tikrai suintrigavai!kas per technika tokia??papasakok!  

Asta Lisauskas

2010-02-13 01:51

Sveikutes, mergaites.Noreciau prisijungti prie jusu "pokalbiu".As tai nezinau,ko nedarau: neriu,mezgu,risu,siunu ir paskutinis mano "kreizejimas" siuo metu yra specialia technika darau salius, palaidines,svarkelius ir kitus rubus.Gyvenu Anglijoje,tai tie gaminukai labai paklausus,parduodu dailes galerijoje.Kai paruosiu nuotraukas,artimiausiu metu pasirodysiu.Ta technika vadinama avalonu,gal ir jums teko apie tai girdeti.Tikrai nepigus malonumas,bet,kaip sake Egle,ligai gydyti vaistai brangus... Turiu nemazai visokios patirties,galiu pasidalinti,klauskyte,mielai atsakysiu...

Gerda -aite :)

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2010-02-08 22:28

Turiu begales schemuciu, zurnalu, tik nezinau, kaip galeciau pasidalinti...O gal tiktu va toks puslapiukas?

http://club.osinka.ru/forum-78?sid=8fb60f422a54d52107d0a342037c272e

Daiva Varkaviciute-Malaiskiene

2010-01-29 09:58

sveikutes,as neriu vaseliu,serveteles,megztukus,siuo metu neriu dukrai sarafana,gal kas turite graziu rasteliu?

2009-11-25 09:44

Jurate Šiaulytė 2009-11-22 10:45 rašė:

Siaip as pati tik mezgu ir dabar pradedu siuti. Paskutiniu metu uzsikreciau megzti minkstus zaisliukus vaikams. Patikekit manim, nors ir kreivokai iseina, bet vaikai daug mieliau zaidzia, nei su pirktiniais

Noretume nuotraukeliu pamatyti... as vaiku dar neturiu, tai tik viena lelyte neseniai bandziau nerti-megsti...sau Kvatotis

Siaip, labiau megstu nerti (nebutinai kalbant apie zaislus), esu kairiaranke, o visi mezgimo rastai aiskinami is desiniarankiu "varpines" (gal cia tik man taip atrodo, bet jei koks imantresnis rastas, man jis niekad neiseina tinkamai ), tad su mama juokemes is mano mezgamu megstiniu, visu rastai apsiriboja gerosiomis ir isvirksciosiomis akimis ir ju deriniais Kvatotis na, dar kartais paprasta pynute kur nors imaisau... o nerti smagu ir paprasta...

Eglius Minkuvienė

2009-11-22 10:49

biseris-tai patys maziausi karoliukai,ju buna ivairiausiu spalvu ir dydziu http://www.tavokaroliukai.lt/index.php?controller=category&path=131_134 

Jurate Šiaulytė

2009-11-22 10:45

SveikosŠypsena noriu paklaust - kas tai yra biseris?

Siaip as pati tik mezgu ir dabar pradedu siuti. Paskutiniu metu uzsikreciau megzti minkstus zaisliukus vaikams. Patikekit manim, nors ir kreivokai iseina, bet vaikai daug mieliau zaidzia, nei su pirktiniais

Eglius Minkuvienė

2009-11-21 11:49

o as kazkaip galiu pasakyt kad bizuterija pradedu persirgt,nors kartais taiga galvoj kokie nors auskarai taip rysiai susviecia kad turiu tuoj pat juos padaryt! Kvatotis o,noriu paklausti,jei dekupazu atsirgot ir turit daug "atlieku" gamybiniu,gal jum nebereikia ir norite perleist-nebrangiai parduot kad nesimetytu geri dalykai be darbo?  man to gerio niekad atrodo nebus pakankamai :d noriu dar i dar.kainuoja zinoma malonumas,bet ligai vaistai nebuna pigus Kvatotis  biserio perdaug irgi nebuna Kvatotis kur pamatau-negaliu atsispirt! 

2009-11-21 11:16

Malonu sutikti biserio sagiu kolege Labai grazus Jusu darbeliai!

Trauksiu as, kaip tik siandien, nauju spalvu biserio pirkti, ruduo, zmones darosi niurus, nebenori ryskiu spalvu... Šypsena

Dekupazu ir as buvau uzsikretusi, bet taip iki galo jo ir neprisijaukinau...Turiu dabar pilnas dezes visokio "gerio" serveteliu, ryzinio ir dekupazinio polieriaus, dazu, laku... Kvatotis Brangus malonumas, kai pradejau skaiciuoti, nusprendziau, kad visoms reikalingoms priemonems susipirkti, neleis finansai, o kai visko ir geriausio susipirkti negali, ne toks malonus ir tas darbas, ir tas rezultatas...

Taip pat "sirgau" papuosaliuku varstymu... Greitai persirgau, nes ne taip lengva pagaminti kazka tokio, labai ispudingo ir naujo... Likusius karoliukus, sekmingai naudoju sagiu gamyboje...Kvatotis

Tad, jauciu, kad butent sagese ir atradau save... Pries pradedama gaminti nauja sagute, niekada nezinau, koks bus rezultatas, kuryba vyksta eigoje, tas man ir patinka!

Eglius Minkuvienė

2009-11-19 12:08

Na pasisakysiu uz rankdarbius!  Ruduo niurus laikas,taigi reikia tikrai kazkuom uzsiimti,atitrukti ,net sakyciau.Man labaiusiai padeda sagiu darymas.Galeciau zaisti su biseriu visa nakti..na nevisa,pamiegoti irgi reikia,suneliui reik per diena atiduoti daug demesio ir jegu Šypsena

O dar vis planuoju rimtai uzsiimti dekupazu,tam reikes daugiau laiko ir kruopstumo,bet as tai padarysiu! iki svenciu bus nauju darbu,nauju albumu,pazadu!

Redagavo: (2009-11-19 12:08)

2009-11-18 08:38

Mielos graziadarbes, stebiuosi, kodel musu forumiukas vis dar tuscias... As siulau, pasipasakoti, kuo gi mes uzsiimame ilgais rudens vakarais, kokie rankdarbiai mums patinka, ka esame isbandziusios... Tikiuosi, kad surasime bendraminciu, pasidalinsime savo gamybos dziaugsmais ir darbeliu siluma ar net naudinga informacija...

Iš viso įrašų: 16

seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo