Šiaulių Didždvario gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 70

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 21:45
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-23 01:27

Siemet ir as baigiau ta 5taja mokykla-Didzdvario gimnazija... tai jus keikit nekeikit, bet Savickaite geriausia mokytoja, aukletoja ir siaip... Baisu budavo eit sneket del pamoku, bet patarimo klaust visada pirmiausia.. paskui Norvaisiene, suprasdavo mokiniu lakstyma is pamoko, "proto knisima" bet tik galva palenkdavo ir tiek... Kiek dabar pagalvoju krisciuniene ir buvo gera mokytoja, kad ir kaip negraziai su ja musu klase pasielege ir siaip... Tie mokytojai kuriu labiausiai nemegdavau, tokie faini atrodoŠypsena
2007-07-23 09:21

Tamkis nepamirštamas Šypsena Ne tik už "kauliukų" žaidimą (ėjimas prie lentos), bet ir už "kam užtenka 5, galit išeiti" Šypsena
2007-07-23 16:49

Zemai lenkiu galva Laugaliams [Y] taip pat Tamasauskui, Norvaisienei, Savickaitei, Raubaitei, Kulevicienei. kaip ir pagrindiniai, na dar Medeksieniai, aukletojai musu. Savickaite labai gera kaip pedagoge, savo dalyka ismano ir moka issaiskinti, gerai kazkas sake "mes visi moliai" Kvatotis Raubaite griezta mokytoja, taciua labai linksmos ir siltos sirdies zmogus [Y] Laugaliams visa gyvenima jausiu pagarba uz meile sokiui ir gera laikysena Šypsena --@
Ruta Liutkeviciute

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-07-26 17:28

Man tai kaip super pedagoges isimintiniausios liko chemijos mokytoja Savickaite ir buvusi lietuviu mokytoja Ramanauskaite. [Y] Silta ir draugiska anglu mokytoja Norvaisiene man paliko dideli prisiminima.. Kaip dailes, vokieciu kalbos mokytoją ir aukletoją gerbiu Kukla. Tokiu kaip Balsevicius, Knieziene, Virbickaites bajeriuku niekada neuzmirsiu. Taip pat saunus mokytojas Evaldas Daujotas - super. :up: Gerbiu kaip mokytoja, ir kaip muzikanta. Šypsena
2007-07-27 14:56

Zodziu pagarba visam Didzdvario pedagogu kolektyvui, nesvarbu ar jie dirbo, dirba, ar dar tik dirbs. Saunuoliai!!! Tak dierzat parus i dalshe!!! :up: :up: :up:
judita özkurt

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-31 22:50

Pats kieciausias is visu ir moderniskiausias tuo metu buvo Bacys.Jei vaikinas pachmielingas budavo tai ir pazymiukai geresni budavo savo megstamiem mokiniam.Bet buvo ir yra tikras profas ir saunuolis. Aukletoja Zuperkiene buvo taip pat maladiec.Krisciuniene-dar vadinama musu krisna taip pat visai nieko ,kartais grieztoka bet kartais ir geriete budavo ji.Adomaiti pazysta visi -nebereikia papasakot ko naujo,koks buvo toks ir liko.Kauniene-neslepkim ,tikrai kad ciuoztelejusi saknele,bet ja gerai padurint galejai. Viena is geriausiu ir nuostabiausiu moktoju buvo mokytoja GZIMAILIENE-labai nuostabiai paruose mus anglu kalbos gramatikos egzaminui,bei kaip zmogus buvo man maloni.Biologijos mokytoja Buivydiene jei kas dar pamenat tai tikras perauges daigas buvo,apsizenijo pagyvenus ir santuoka stoga nupute.Sidaraviciene taip pat nuostabus zmogus tik man jau jos gaila budavo nuo izdivonu ,kuriuos kresdavo jai kiti mokiniai bei dalinai ir mes.Na ,kokie bebutu jie buve visi tie mokytojai,nors daugumos ir nepaminejau ,taciau siuo momentu man rodos ,kad visi galetume jiem padekoti uz suteiktas zinias bei ideta darba i mus.Beje ,Vitalija,musu aukletoja paskutiniaisiais metais buvo Zuperkiene,o ne Kauniene. Jurgitai(Bacys deste Istorija,o Zuperkiene-Lietuviu kalba) Šypsena Šypsena Šypsena
RITA Kaliseviciene

Pasisakymų: 1

2007-08-01 18:25

Ka deste Freibergiene? :handsup:
2007-08-02 12:55

mums etika
ieva Vytaitė

2007-08-08 11:01

oho kiek cia minciu minteliu B)
ieva Vytaitė

2007-08-08 11:13

tai va man labiausiai isimine Raubaite ( gerbiu uz isugdyta meile geografijai), Savickaite (gerbiu uz humoro jausma ir grieztuma ir viskas savo laiku! ), Kneiziene ( nes deste placiau biologijos ribu Šypsena ) Virbickaite ( savo gailestinguma sutaupe 12ai klasei bet kaip jo prireijke ! ACIU! ), Adomaiti ( savotiskas zmogus, bet per isleijstuves supratome, kad turim nuostabu aukletoja! --@ ), Kubiliute ( pries matematikos egza mokiausi istorija, pries lietuviu - istorija, pries anlu - istorija Šypsena)))))) ), Daujota ( nes visada atsimine Vytaite Kvatotis ) ir galu gale Norvaisiene (nes nesugebedavo islaijkyti pykcio neij ant vieno (net is IVb,2006/2007) ilgiau nei iki pertraukos Kvatotis )....
ir seip DG mokytoju kolektyvas pats sauniausias ! --@ [L]
Bacio nuopelnai, ne kitaip Kvatotis
2007-08-16 13:22

Gzimailiene. tiesiog.
Ilona Staskute

2007-08-20 16:00

Visa DG kolektyva prisimenu tik geruoju, nebent aukletoja Muzikeviciute :down:, bet kaip mokytoja ji neblogai savo dalyka isdeste. Labiausiai esu dekinga Alminienei uz 100 is anglu --@ Ji sugebedavo taip isdestyti, kad nereikejo jokiu kalimu per naktis, taip naturaliai visos zinios galvoj susideliojo. Dar Ratnikiene :up:, ne tik kaip mokytoja, bet ir kaip zmogus, labai stilinga moteris... Ir visi kiti, Bacys liux direktorius, pazista visus iki vieno vardais ir pavardem :up: ech, geri laikai buvo, univere tokio silto bendravimo su destytojais zymiai maziau...
2007-12-26 17:47

Esu labai dekinga Balciunaitei. Nors anglu nelabai megau, nes labai jau mus spaude. O dar as atejau tik i devinta klase, vis bandziau prisivyti klasiokus, kurie anglu pradejo trim metais anksciau uz mane mokytis. Taip ir neprisivyjau, istempiau astuonetui. Atvaziavus i Amerika, anglu kalbos teko mokytis tik viena semestra, o net zodyno neprireike. Niekad neturejau problemu del anglu.

Matematika- mano megstamiausias dalykas iki siol. Krisciuniene buvo labai gera mokytoja, labai metodiskai deste. Su matematika ir i universiteta istojau. Ji turejo charakteri ir tikrai mokinius skirste ir etiketes uzdedavo. As pas ja ir tik astuonis turejau, nors matematika turbut geriausiai mokejau. Ir per baigiamaji desimt gavau. O Krisciuniene pakomentavo, jog man tas desimtukas, kaip aklai vistai grudas. O man dar daug matematikos teko mokytis po vidurines, ir visad darydama namu darbus atsipusdavau nuo kitu, sunkesniu klasiu. Turiu gerus matematikos pagrindus turbut nuo pradines laiku.

Man taip pat labai patiko Zuperkiene. As nekenciau rasiniu rasyt, bet per jos klases teko ismokti. Net ir dabar lengvai laiskus rasau, galiu logiskai sudelioti savo mintis. Na, man geriau sekasi referatus, raportus rasyt- rasytoja tikrai netapsiu. Mano jaunesne sesuo neperskaicius kurinio geresnes interpretacijas parasydavo.

Fizika visad megau, visad pasiseke, visad gerus mokytojus turejau bekeiciant vidurines. Adomaitis ruose mus egzaminams rytais (nuline pamoka). O ir 1998 metais paruose mano buvusi klasioka is 14-os vidurines olimpiadai, kuris Lietuvoj uzeme pirma vieta.

Bacys buvo tik baiges universiteta pats, buvo jauniausias mokytojas, deste istorija. Jis buvo vienintelis mokytojas, kuris leido ji vadinti Vaidziu. As neisdrisau jo taip vadint, kol nebaigiau vidurines. Jis ir paruose musu mergikes olimpiadai. Tais paciais 1998 musu mokykla uzeme tris pirmas vietas. O ir Lietuvoj uzeme pirma vieta Siauliu istorijos olimpiados laimetoja is Didzdvario.

Man 5-oj vidurinej mokytis buvo sunkoka, mokytojai geri, bet mokiniai buvo nedraugiski. Pas mus klasej buvo beveik vienos merginos, o tie keli bernai ir subobeje (kartu pliotkindavo). Konkurencija tarp geruju mokiniu buvo nereali. Man, atejus is kitos mokyklos, buvo sokas. Begalo dziaugiaus baigus mokykla, ir niekad atgal nenoreciau. Na, bet dabar idomu, su kuriais klasiokais malonu bendrauti. Tada nebuciau atspejus Šypsena.
Lina Poderytė-Venzlauskienė

Pasisakymų: 10

2008-01-03 16:44

Niekada nepamirsiu dvieju pedagogiu-filologiu. T.y. anglistes Samsonavicienes ir lituanistes Kulevicienes (siuo metu, kiek zinau, pakeite pavarde ir uzlipo iki direktores kedes Salduves mokyklojeŠypsena Uz mokymo metodikas, uz zmogiskuma, uz asmenybe ir skatinima dirbti. Dabar ir pati filologyne sedziu Kvatotis
Agnė Saulėnaitė

2008-01-08 08:56

As tai manau kad visi mokytojai buvo geri, nes sugebejo atlaikyti mokyklos aukletiniu energijai ir nepabegti [L]
2008-01-15 09:48

Gera tema. Perskaiciau, prisiminiau kazkaip visus tuos laikus. Pasakoti galeciau daug.... Kai paziuri is siandienines perspektyvos, prkatiskai visi mokytojai buvo malaciai Šypsena, nebent isskyrus Kauniene, chemike. Jau kaip uzsedo 8 klaseje, taip ir nenulipo iki pabaigos. Bet nieko, ir is jos buvo galima pasimokyti. Kad ir istvermes bendraujant su "sunkiais" zmonemis.
Balsevicius - malacius. Iki siol pamenu jo bajerius paie aiskinima prie lentos. Budavo - aiskina, aiskina ir atsisukes klausia ar suprantam. Didzioji dalis zinoma nieko nesuprantam. Tada kazka murmedamas po nosimi viska nutrina ir paraso ta pa patis is naujo. Arba kai vesdavo trimestra visiskiem berasciam is kapeikos (principu - kas herbas ar pinigas Šypsena ) Nors patys geriausi prisiminimai apie si mokytoja is DPS Bazilionuose. Kaip vakarais eidavome i Pageluvi maudytis, kaip buvo kompanijos siela ir visiskai nepasikeles Šypsena Malacius, lenkiu galva.
Adomaitis - irgi saunuolis. Su savo "sportloto" kontroliniais. :up: Su subtiliu jumoro jausmu ir vaizdziais pasakojimais per pamoka.
Patys silciausi prisiminimai ir pagarba mokytojai Siuipienei. Neturejau pas ja is anglu niekada daugiau nei 3. Bet kalbos ismoke. Ir ismoke labai gerai. Dabar tais rezultatais megaujuosi.
Amzinatilsi Sabaliene - koks siltas zmogus buvo. Prie kiekvieno rasdavo priejima.
Geografe Raubaite - su visuomet placia sypsena ir ilga lazdele.
Geri buvo laikai - su nostalgija pamenu Šypsena
Nerijus Stakutis

2008-01-31 12:35

Kai dabar gerai pagalvoji tai visi jie buvo geri . o siaip labiausiai patiko tamkis ir zuikis su savo nemirtingais legendiniais bajeriais Kvatotis Kvatotis Kvatotis
didelis respectas Irenai Zukauskienei uz pukiai iskiepytas anglu kalbos zinias.
nors geografija labai patiko , bet raubaite streso ne vienam ivare , sakyciau truputi per griezta zandare.
na ir aishku Vaidis tai pat buvo legenda Šypsena pagarba jam
:up: :up: :up: Šypsena
2008-02-01 08:55

Lenkiu galva pries visus Mokytojus ir visiems didziulis ACIUuuu :up:
Uz tai ka ismokau, kuom esu didele dalimi dekingas jiems [Y]

Nenoriu nei vieno is ju iskirti, nes geris ismoke pazinti ir taikyti gyvenime geri, zinios - visos pritaikomos, reikia tik prisiminti, pagarba ir supratingumas, ne pas visus buvo, bet dabar ismoke mane susimastyti pries kiekviena poelgi, neteisingumas - leido suprasti kad ir pacio poelgiai bus isimintini ilgam ir reikia pasverti ar as to noriu ar to vertas zmogus... Kiek pamenu kiekvienas mokytojas turi savo stiprius bruozus ir yra labai dideles asmenybes.

Dar karteli didelis ACIU

Povilas Valčiukas

2008-02-17 23:09

latre nuskina laurus Šypsena) [D] [P] :ausys:
Modesta R.

2008-02-18 16:28

Zukauskiene ir Kaunickiene - pacios paciausios :up:
Iš viso įrašų: 70