Kauno Šančių vidurinė mokykla (7-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 39

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-12 16:12
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-12 16:12

Sveiki. praejo jau beveik 8 metai kai baigiau mokykla,tai manau galiu pasisakyti. Siaip tai man atmintyje istrigusios trys mokytojos:V.Ciuldiene uz grieztuma ir tikra mokykline tvarka,tikrai gerbiu sia mokytoja,man patiko ir jos destymo metodika ir poziuris i mokinius. matematikos mokytoja J.Griebliauskaite uz idomias ir aiskias pamokas (nors ir neplanavau,baigiau ekonomika ) Rimtuolis, ir lietuviu kalbos mokytoja R.Smitiene- tiesiog malonus zmogus ir puikus pedagogas. Iskart atsiprasau uz rasybos ir skyrybos klaidas.
O blogiausiu mokytoju tai gal ir neivardinsim,nes ju gal net ir nebuvo tiesiog buvo tokiu,kuriu metodika man atrodo nepriimtina.
Nezinau,man tai smagu juos visus prisiminti,nors kazkada ir burbedavom ant ju ir pykdavom. Saunus zmones.
Linkiu didziausios sekmes.
--@
Rasa Ivanauskaitė-Miseckienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-07-12 19:25

Mūsų mokykloje mano mokymosi laikotarpiu nebuvo blogų mokytojų Pabučiuoti --@ Kadangi turėjau puikų pedagoginio darbo pavyzdį pati tapau mokytoja. Šypsena Esu labai dėkinga pirmai mano mokytojai V. Barysienei, daug lituatistinių žinių pasisėmiau iš mokytojos R. Šmitienės, šiluma ir švelnumu spinduliuoja rusų kalbos mokytoja G. Judovič, meilę gamtai įskiepijo mokytoja I. Pažečkienė, tingias paneles judėti priversdavo mokytoja E. Gentvainienė, ir šiandien dėkinga esu už padėtus užsienio kalbos pagrindus mokytojai G. Gurskienei, dainą pamilau mokytojos A. Kasmauskaitės dėka, darbštumo ir nuoširdumo niekada nepritrūkdavo fizikos mokytojui R. Gargasui, puikus mokyklos vadovas R. Jasulaitis. Su pagarba atsimenu ir tas mokytojas, kurių jau nebėra, tačiau kurios tikrai davė daug mokslo žinių ir tiesiog mokė būti geru žmogumi, tai mokytoja R. Ambrazienė ir mokytoja A. Luckutė.
Atleiskit, kurių nepaminėjau, tačiau visi tapot puikiu pavyzdžiu mano gyvenime ir esat pagarbos verti pedagogai Šypsena
Ernesta Kovaitė

Pasisakymų: 1

2007-07-12 22:56

Sanciu vidurine mokykla - geriausia mokykla Kaune. Be zodziu...
Respect :up:
2007-07-13 18:37

Atsiprasau matematikos mokytojos,ne taip pavarde parasiau, Grebliunaite. [Y]
Ir dar malonu priiminti anglu k. mokytoja Gurskiene,jauciu ne vienas emigraves jai dekingas uz anglu kalbos zinias Pabučiuoti :up:
2007-07-15 11:52

Mokytojos, kurios tikrai yra super: Ciuldiene, Grebliunaite ir Gurskiene.
--@ --@ --@ --@ --@ --@ --@ --@ --@ --@
Aciu Jums!
[L] --@ [L] --@ [L] --@ [L] --@ [L]
Vaiva Butkutė - Beciene

2007-07-16 15:19

Su ipatinga pagarba atsimenu gerb. mokytojas Ciuldiene, Grebliunaite, fizinio mokytoja, buvo pagyvenusio amziaus, neatsimenu pavardes. Dekinga jauciuosi mokytojoms Smitienei, Cechanavicienei.Nepriimtina buvo tik viena mokytoja - Gurskiene (del rustybes, akivaizdziai rodomos nepagrabos mokiniams). Kita vertus mes, mokiniai, tikrai nebuvom "dovaneles" Šypsena
2007-07-16 23:16

senai baigiau, skaitau ir daugelio mokytoju nepazistu, kai kurios giriamos kaip judovic, brezgina iki siu dienu kelia nekokius prisiminimus nes zmones ryskiai pasuko ne tuo keliu, su pagarba prisimenu R. Luckute ir B Dailydiene, nors buvo grieztos, bet pedagogai is didziosios raides, iki siu dienu prisimenu visur spejancia, organizuojancia ir turincia begale ideju Zina, tokiu zmoniu reikia mokyklai daug geru zmoniu yra ir buvo 7 vidurinej, o kiek is jos zymiu zmoniu isejo, na apie blogus nekalbesiu klasiokai iki siu dienu sako, akd ilgai pikta atmenu bet taip jau yra, nuoskaudos islieka ilgai.
Julija Kuznecova

Pasisakymų: 4

2007-07-17 13:15

Nors mokykla baigiau pries metus, taciau niekada nepamirsiu siu mokytoju V. Ciuldienes, J.Grebliunaites, R.Smitienes, N.Simanavicienes, Z.Kovalenkos ir R. Stulpienes... Sios mokytojos daug ko ismoke, del ju labai ilgiuosi mokyklos...Aciu Jums...
blogus prisiminimus kelia anglu mokytoja J.Sunelaitiene uz nesupratinguma ir nevykusi mokytojavima...
2007-07-18 18:14

Sveiki,
galvojau ka nors rasyti ar ne... Šypsena Bet visgi nusprendziau keleta eiluciu brukstelti.
Patiko man mokytoja Cechanaviciene. Tikrai gerai dirba, taciau kartais issirenka savus numyletinius Šypsena Su pagarba didele didele prisimenu Gargasa, kuris ismoke mane fizikos mokintis tikraja ta zodzio prasme. Taip pat labai labai gera chemijos mokytoja Sileikiene berods. Gera ir matematikos mokytoja Simanauskiene.
Labai gaila, bet prisimenu, didele nemeile kalboms man iskiepijusias mokytojas Grigaliuniene ir Judovic. Mano nuomone neturi geros metodikos sios mokytojos, nes nei pas viena is ju kalbos neismokau ir po mokyklos baigimo dar ilgai apie jas kosmarus sapnuodavau. O pabaigus mokykla sau sekmingai tas kalbas ismokau universitete, nes ten niekas nesileido i asmeniskumus ir mokiniu nurasymus Šypsena
Bet kuriuo atveju be galo dziaugiuosi, kad baigiau sia mokykla ir cia dirbantys pedagogai islydejo mane i tolimesni gyvenima.
Almantas Antanavicius

2007-08-02 16:32

Sveiki! As visada su didziausiu malonumu prisimenu dvi mokytojas, na gal tris: tai matematikos mokytoja -Grebliunaite, istorijos - Ciuldiene ir fizinio mokytoja, vaje, pavarde uzkrito, bet visi ja zino, turejo neklauzadas auklitinius ir buvo vyresnio amziaus. O siaip as su malonumu atsimenu mokykla, nes dauguma mokytoju buvo vienaip ar kitaip tikrai geri! :up: Šypsena Sekmes jimes visiems! --@
Rita Mikulėnienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-08-08 11:11

Laba,baigus mokykla vis tenka gatvei susidurti su vienu ar kitu moytoju, bet tai nera blogai, tiesiog iskyla prisiminimu, kurie kelia sypsena, akmens uzanti neleikau, tai blogu prisiminimu tiesiog nera. --@
Dekoju visiems. visiems mokytojams, kuriems teko mokyti mane ir mano klasiokus... Aciu --@
2007-08-21 13:31

Sveiki. Praėjo atrodo visai nedaug nuo mokyklos baigimo Mirktelėti, visi mokytojai ir mokytojos buvo vienaip ar kitaip geri. Tačiau kai kurias jų atsimenu su didele pagarba. Tai mano pradinių klasių mokytoja I. Urbietienė (labai atsiprašau, jei neteisingai atsimenu pavardę), lietuvių kalbos mokytoja R. Luckutė ir anglų kalbos mokytoja Gurskienė.
Šiaip dėkoju visiems mokytojams ir mokytojoms už suteiktas žinias.
Laima Škėrytė - Teišerskienė

2007-09-01 16:58

12a/b 1995 na visu mokytoju net negaliu pamineti,nes bijau,kad jaugaliu pavardes but pamirsus.visada su pagarba ziurejau i mokytoja Caplikiene,tik jos deka pamaciau daugeli Lietuvos ir pasaulio kampeliu,visada su sypsena atsiminsiu mokytoja Gentvainiene,nes tik ji idiege visada sypsotis ir amzinai likti jaunatviskai,dekoju Gurskienei,kuri,kad ir kokia griezta butu,bet jos deka ismokau ta anglu kalba.taip patJudovic,Gargasui.Aisku niekad nepamirsiu musu direktoriaus ir aukletojo Jasulaiciu,kuris mums padejo sunkiausia akimirka,nepaliko vienu,kai anapus isejo musu nuostabiausia ir mylima aukletoja.lenkaim galvas pries jus....L.Teiserskiene
Rasa B

2007-09-05 00:30

Mano prisiminimai apie mokykla ir mokytojus tik labai geri Šypsena Labiausiai is visu man patiko anglu kalbos mokytoja G. Gurskiene. Labai ja gerbiu, nes ji visuomet nuosirdziai mumis rupinosi ir nors per kancias ismokino anglu kalbos Šypsena Taip pat didele pagarba Gargasui, Raizytei, aukletojai Pazeckienei bei visiems kitiems uz ju suteiktas zinias ir smagias mokyklines akimirkas Mirktelėti --@
bronco damalakas

Pasisakymų: 8

2007-10-01 10:07

kuo nuoširdžiausius linkėjimus norėčiau nusiųsti mokytojai Nijolei Raižytei. ji visados man buvo mokytojos etalonas. griežta , be galo mylinti savo darbą, reikli ne tik mokiniams , bet ir pati sau. ji būdavo perskaičiusi visas knygas , recenzijas apie jas , mačiusi visus naujausius spektaklius. reikalaudavo daug, bet tuo ir patiko. vien dėka jos buvau užsidegusi studijuoti lietuvių kalbą ir literatūrą. beje , būtų be galo įdomu sužinoti , kaip mokytojai sekasi šiandien , kaip ji atrodo. taip pat gražiai galėčiuau pakabėti ir apie mums tada biologiją dėsčiusią mokyklos direktorę Linkevičienę. tai be galo nuostabus žmogus , tolerantiškas , mokantis suprasti , mokantis bendrauti. neesu mačius direkržtorės piktos , nors mokykla visomis prasmėmis blizgėjo ir išore ir vidumi , ji buvo žinoma.ačiū didelis didelis. Šypsena --@
Leona Pranaitytė

2007-10-01 21:44

Dėkinga savo mokytojoms- auklėtojai G.Judovič, anglų mokytojai Gurskienei (ypatingas aciu uz anglu pamokas), muzikei Dailydienei, , rusų mokytojai Brezginai. Neisivaizduoju savo mokyklos be R.Jasulaičio, mokytojo A.Stasiulevičiaus... Didelis ačiū Jums [L]
Marek Filipowicz

2007-10-02 15:56

Sveiki,
smagu paskaityti jusu mintis ir prisiminimus. Ypac kai sutampa nuomonesŠypsena
Visada su meile ir pagarba prisimenu savo aukletoja Milda Simanauskiene- pedagogiska, reikli, darbsti, mylinti savo darba. Aciu Šypsena
Silti prisiminimai apie direktoriu R. Jasulaiti, iki siol paskaitineju jo eilerasciu knyguteŠypsena
Mokykloje sutikau labai daug puikiu pedagogu, gera prisiminti tokius mokytojus kaip S. Cechanaviciene, R. Gargasa, E. Gentvainiene, G. Judovic, Silkiniene, Pozeckiene... Visus pamineti sunku, nes jau ir vardai ir pavardes kazkur uzkrito..
Keleta nuoskaudu is mokyklos turiu, taciau apie tai nenoriu rasyti-juk smagiau dalintis graziais prisiminimais.
Denis Silov

2007-10-05 11:04

Sveikinu visas buvusias, esamas ir busimas mokytojas su Tarptautine Mokytoju Diena!!!! --@ --@ --@ [L]
emilija sirijotaviciute

2007-11-08 16:54

Mano nuomone,prasciausia mokytoja buvo Bubeliene.geriausia ir labiausiai gerbiama mokytoja -Bubeliaviciene.Geografijos mokytoja,kuri visada idomiai ir issamiai papasakoja tema. --@ Šypsena
bronco damalakas

Pasisakymų: 8

2007-11-24 15:24

galeciau pasidalinti ir neigiamais atsiliepimais. dainavau keleta metu chore, o atejus i sia mokykla suzinojau viena keista dalyka , kad neturiu nei klausos nei balso. taip pasake muzikos mokytoja Dailydiene. jos deka labai daug metu vengiau visai dainuoti. tik sios neismanancios paaugliu bendravimo psichologijos mokytojos deka isigijau kompleksa ilgam- daugybei metu. tikrai pasijutau antraruse. susodino mus tokias dvipirmam suole ir sakydavo, kad turime patyleti , kai kiti dainuoja. linkejimai kuo didziausi siai mokytojai. mano seses balsa ji pripazino, bet sesei nepatiko sios mkytojos bendravimas ir mustras ir, kai ji atsisake lankyti chora, kuriam vadovavo mokytoja , pasipyle blogi pazymiai is muzikos... teko ir mamai i mokykla eiti. nemalonus prisiminimai musu seimoje tik apie sia mokytoja.
Iš viso įrašų: 39

atostogos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo