Ką esu mačiusi (-tęs) Norvegijoje....

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 24

Ką esu mačiusi (-tęs) Norvegijoje. Įspūdingiausios vietos, gražiausi gamtos kampeliai.

Autorius:
Sukurta: 2009-03-14 19:11
Inga Bacharevic

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2009-03-14 19:11

Aš Norvegijoje buvau du kartus - tris mėnesius dirbau, po to buvau sugrįžusi pakeliauti. tikiuosi ir dar pavyks atvykti, apvažiuoti kitas vietas, nes šalis didelė ir nuostabi. Jau apsilankius pirmą kartą sužavėjo savo kalnais, kriokliais ir apskritai gamta.

Šioje temoje kviečiu visus paplepėti, pasipasakoti, kur esam buvę, kokias vietas aplankę, kokių nuotykių, nesėkmių, sėkmių patyrę, gal patarimais ir patirtimi pasidalinsim.

Inga Bacharevic

2009-03-14 19:20

Gal pirmoji ir pradėsiu pasisakyti šioje temoje .

keliavome praėjusią vasarą, vienai savaitei, dviese su draugu. Kelionę planavome iš anksto. Užsakėme lėktuvo bilietus pigiai, už pora šimtų lt kiekvienam. Ten buvome užsakę auto Osle, tai vos atskridę sėdom į ją ir patraukėme susidarytu maršrutu. Link Lilehamerio, Dombas, tada į vakarus link Bergeno, aplankėme žuvų turgų. Tada atgal link Oslo. Dar dieną sugaišome sostinėje, susitikom su čia gyvenančiais draugais ir po septyniu dienų trankymosi ir nakvojimo mašinoje, kempinguose ar palapinėse parskridom namo Šypsena

Įspūdžiai nerealūs. Išleista po 2000 Lt (su bilietais, nuoma, kempingais, maistu iš LT ir miegmaišiais...).

Aplankytos pagrindinės tų vietovių lankytinos vietos: Lilehameris, Trolių kelias, Bergenas, Brigsdal ledynas, akmuo, kur įstrigęs tarp olų (davažiavom, bet nedaėjom), didžiausia medinė bažnyčia ir t.t.

Babar jei krizė leis, tikimės nuvykti daugiau į šiaurinę dalį, rimčiau pažvejoti.

saulius dovidonis

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2009-03-15 20:11

sweiki! siuo metu gyvenu Norvegijoje su visa seima, netoli Stavangerio. tikrai galiu pasakyti kad vasara labai daug turistu atvaziuoja i Norvegija. tas kur akmuo istriges vadinasi KJERAGAS. Yra dar viena vieta , kuria aplanko labai daug turistu tai PREIKESTOLINAS , man iki jo 10km... siaip kas liecia pacia Norvegija vaizdu tikrai netruksta. i KJERAGA lipimo laikas apie 2,5 val, vaizdas nepakartotinas. Akmuo istriges tarp dvieju uolu, ant jo uzlipus matai praraja i fjorda, aukstis 1000m...Preikestolinas lipimo laikas 1,5 val aukstis 600m virs juros lygio. per metus apsilanko apie 25000 turistu...

Inga Bacharevic

2009-03-16 10:55

saulius dovidonis Vakar 20:11 rašė:

sweiki! siuo metu gyvenu Norvegijoje su visa seima, netoli Stavangerio. tikrai galiu pasakyti kad vasara labai daug turistu atvaziuoja i Norvegija. tas kur akmuo istriges vadinasi KJERAGAS. Yra dar viena vieta , kuria aplanko labai daug turistu tai PREIKESTOLINAS , man iki jo 10km... siaip kas liecia pacia Norvegija vaizdu tikrai netruksta. i KJERAGA lipimo laikas apie 2,5 val, vaizdas nepakartotinas. Akmuo istriges tarp dvieju uolu, ant jo uzlipus matai praraja i fjorda, aukstis 1000m...Preikestolinas lipimo laikas 1,5 val aukstis 600m virs juros lygio. per metus apsilanko apie 25000 turistu...

Va situ vietu kad nepamatem, tai labiausiai ir gailiuosi Šypsena Bet tikiuosi, kad jei vel vaziuosim, tai butinai itrauksime i marsruta Šypsena

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-03-16 13:36

na man tai karta tokia komiska situacija buvoŠypsena Vazinejausi dviraciu po kalnus liepos pradžioje, aisku pirma karta net nieko neitardamas, maciau, kad zmones vaiksto tuo keliu su vytelemis, sakelemis ir pan, mat bevaziuojant pradejo zuvedros virs galvos klykauti ir atakuoti. aisku buvo siek tiek keista... tad bevaikydamas tas zuvedras (viena net i galva sudave) pats nuo uolu nusiritau... bet ten daugiau nebaviazvau tuo keliuŠypsena nieko cia juokigo aisku, nes lauke operacija petiesŠypsena nuo to laiko vengiu zuvedruŠypsena

Inga Bacharevic

2009-03-16 14:37

Vadinasi, Norvegijoje reikia saugotis ne tik aviu, bet ir zuvedru Kvatotis

O as suzinojau toki dalyka, kazkuriame forume skaiciau: kad Statoil degalinese, nusipirkus ju firmini puodeli kazkoki, visada galima piltis nemokamai kava. Idomu, tie, kas gyvena ten, tuo naudojasi?

Gaila, mes sita dalyka suzinojom tik kai grizom i LT

Arturas Jasmontas

2009-03-16 18:51

Man atrodo kad ne tik statoile gali gauti kavos veltui, bet visose degalinese nusipirkes firmini kavos puodeli uz 100 kr gali gerti kava nemokamai visus metus. As asmeniskai kavos negeriu, tai man tai kaip ir neaktualu, bet zinau kad labai daug kas sia paslauga naudojasi, ipatingai tie nkurie daug vazineja. Butu gerai, kad taip alaus dalintu!

Inga Bacharevic

2009-03-17 08:31

Aha, alaus prigerus nelabai pavazinesi Kvatotis

O kava gerai, aisku, kas ja megstaŠypsena

Na, kai dar vaziuosim i Norvegija, reikes nepagaileti to puodelio ir isragauti kava degalineseŠypsena

Rima Blom-Tamosaityte

Pasisakymų: 13

2009-03-17 10:36

sveiki visi

na as jau kaip 8 metai gyvenu Norvegijoje ir negaliu pasigirti jog spejau pamatyti bent puse Norvegijos.Krastas nuostabus,o ir kalnu vaizdas keiciasi keliaujant nuo Kristiansand iki Nordpollen.Siaureje kalnai daug smailesni ir astresni, o kur dar poliarines naktys, kai puse metu buna visa para tamsu,o po to puse metu nesutemsta.Pasaka ar ne?Na del to tai as asmeniskai negaleciau ten gyventi.

O kas lankesi viena karta Lysefjorden(preikestolen, kjerringbolt) tai ispudziai tikrai nuostabus.Salis didele tad kasmet galima keliauti vis i naujas vietas.

gal kas gyvena netoli Kristiansand??

Arturas Jasmontas

2009-03-17 17:26

Nebutina juk paciam ir vaziuot. Kita kart kai vaziuosit, vazinekit atsargiai, ipatingai nakti elniai, labai megsta sokineti, briedziai is niekur islenda. Turtinga Norvegija zvereliais!

Inga Bacharevic

2009-03-18 09:19

Na, nakti ar yra tikslas vaziuoti - juk atvyksti kuo daugiau pamatyti Šypsena Be to vairuotojui reikia pailseti. As pati sestis uz vairo ilgam nesidrisau, teko pavairuoti tik jau netoli Oslo, kur keliai platesni

Rimas Baranauskas

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 2

2009-04-03 22:55

Sveikuciai visi Norges myletojai !!! Na salis nuostabi tikrai . O ir lankytinu vietu apstu , cia jau reiktu rinktis kas kam patinka , kad ne tik gamta paziuret. Kad ir Oslas  cia daug muzieju , dauguma nemokami, pilis paciam centre ir senamiestis . Dar yra toks dydelis  ,nuogu skulpturu parkas, Vigeland vadinas . Kas megsta atrakcijonus , netoli Oslo yra toks parkelis , berods Tusenfryd vadinas ,sumoki 250kr ir gali visa diena varinet . Man labai patyko , ispudingi kalneliai.

Na jei vaziuotumet link pietu , uzsukit i Arendali .Jei megstat sporta cia liepos men vyksta pasaulynes valciu lenktynes ,jega jegele . Cia gal dvi savaites vyksta gyvenymas priplaukia daugybe jachtu ,senoviniu laivu .Dar labai patinka tokia sala , kur visa pakrante is apvaliu akmenu.Hove vadinas. 

Aisku Preikestolenas nuostabu ,kasmet ten nuvikstu !!! Tik va prie akmens tarp uolu dar nebuvau... Daug kur dar nebuvau . Tai geru kelioniu...

Inga Bacharevic

2009-04-06 14:28

Tai kad ten patys norvegai kiek zinau, susikrauna saimyna i kemperi ir iskeliauja po savo sali pasizvalgyti...Šypsena IR taip kas vasara.

Asta Liaukonytė-Jončienė

Pasisakymų: 1

2009-07-16 21:25

sveiki visi!Norvegija mano svajoniu salis.Buvau ten du kartus,tik labai trumpai.Bet spejau isimylet grazia gamta,kalnus.

Inga Bacharevic

2009-07-17 20:32

as sia vasara buvau Turkijoje, pirma karta. na man vis viena Norvegijos kalnai grazesni... aisku, dvi skirtingas salis lyginti gal ir kvaila, bet vis viena nori-nenori, lygini...

Gintautas Brėskys

2009-08-03 11:47

Jau senai sergu meile Norvegijai. Kasmet vaziuoju ten atostogu. Kalnai, kriokliai, ledynai, fjordai. Labiausiai patinka menkiu zvejyba. Ta meile uzsikreciau vos pirma karta kirtau Norvegu siena. Negaliu sau paaiskinti kodel, ko ne kasdien ten mintimis ir vel keliauju.

Albertas Ernestas

Pasisakymų: 9

2009-12-30 14:41

Teko ir man, siek tiek apziureti Norges vaizdus,bet as buvau siauriau, nuo Trondheimo ir i virsu iki Bodo. Vis zadu kada nulekt ir i pietus, kur tas akmuo istriges ir Preikestolen. Pernai teko biskiuka pavaziuot: Norge, Svedija, Danija, Vokietija ir atgal, visa tai susukau per 46h. maciau nemazai,bet kartu ir nedaug,nes visa laika uz vairo ir begale kilometru, bet vistiek smagu.

egle budrikyte

Pasisakymų: 2

2010-01-02 10:12

Aš esu mačiusi daug draugiškų žmonių daug žalumos....

kristina sakalauskaite

Pasisakymų: 2

2010-01-17 01:05

nuostabi salis.maciau siaures pasvaistes.truksta zodziu apibudinti ju grozi.ir poliarine naktis irdiena cia yra.

RASA SKACKAUSKIENE

2010-01-27 22:59

Praitais metais 08 me. teko lankytis Norvegijoje...neapsakyto gamtos grozio salis...vien ka reiskia kalnai,kriokliai...teko keliaut Trolio keliu-neapsakytas grozis...o dar kai vaziuoji su savo masina-fantastika

Iš viso įrašų: 24

Wacken 2008

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo