Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 169

Orchideju prieziura

Autorius:
Sukurta: 2009-02-23 14:28
Rasa Weber

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-02-19 21:28

Netikekit jokiais prietarais, visos gelytes ir augaleliai atnesa dziaugsma, kad ir ne visada gerai sekasi juos auginti, nepasiduokit, dziaukites savo darbo vaisiais ir didziuokites! Mano orchidejos zydi kaip pasiute, su vyru esam kartu jau virs 16 metu...

Inga Mačionytė

Pasisakymų: 30

2010-02-20 07:50

eina sau,paniką pasėjot-tai ką ,gal išmest tas orchidėjas?nors jei vyras eis-tai eis ir taip,nežiūrės ar žydi orchidėjos ar ne...

Inesa Milkintaite-Mockienė

Pasisakymų: 8

2010-02-20 12:10

taip Inga teisingai pastebeta

Neegzistuojantis vartotojas
2010-02-20 12:27

Sveikos,niekuomet netikiu kalbomis mistinemis apie geles,bet yra vienas bet,zmones kalbedami ir isitikina ,o gal tik sutapimai juos nuvilia,

slava S

Sukurta temų: 1

2010-02-20 23:52

Na jau nepanikuokite !Jeigu orchidejos graziai zydi , tai ju mesti tikrai nereikia ...Ko gero , cia tik sutapimai , daugiau nieko ...O siaip , geles skleidzia gera energija , cia tai tiesa !

Inga Mačionytė

2010-02-21 08:00

jo,labai teisingai,čia aš ant karštųjų ant gėlių truputuką supykau,o gal ir ant vyro

Asta  Butkutė-Razmienė

Pasisakymų: 1

2010-02-21 21:56

Pažįstu tokias merginas, kurioms nepatinka orchidėjos. sako, kaip tu gali jas pirkti, atseit tokias negražias.Mane tai labai skaudina ir pykdo, nes jos man tikrai gražios.O dar kai kalba, jog jos skleidžia blogą energiją, tikrai netikiu.Juk jos namams suteikia jaukumo ir dvasinį pasitenkinimo jausmą, kai žydi.Turiu tris, dabar tik viena žydi ir norėčiau įsigyti mini orchidėjų rūšį, kurios smulkūs žiedučiai.

Regina Petrauskaite-Bugaj

Pasisakymų: 2

2010-02-21 22:45

Manau,kad geles,niekuo detos, jei vyras isejo pas jaunesne, gal jam morcius uzejo.As nesijuokiu is jusu nelaimes,patikekite!            neturiu dideles patirties auginant orhidejas ,tai man nauja.Pernai metais nupirkau violetine orhideja,siemet nusipirkau dar dvi:balta kaip angela ir zalsva,kaip ziogelis.Dvi nuzydejo, viena is ju isleido nauja stiebeli:laukiu,kad greiciau prazystuŠypsena.Geles tai atgaiva sielai ir akims, nera nieko malonesnio dziaugtis gelemis!Aciu ,jums visoms, kurios dalijates informacija,ju prieziura.

2010-02-21 22:47

Kiek zinau medziai yra tipiniai pagal energija, o geles --idomu reik pasidometi???????

Inga Mačionytė

2010-02-22 07:53

aha,tikrai įdomu-kaip ir pagal ką skirstomos gėlės?

Ina Miseviciute-Grigiene

Pasisakymų: 31

2010-02-22 08:31

as ju turiu jau 17, pirma gavau dovanu, paskui nusipirkau maximoj, dar senukuose keleta , bet tu kur jau nukainuotos visai, ir atsigavo puikiausiai , kai kurios jau parode ir ziedelius, kitu dar laukiu kada prazydes. Dabar dar nusipirkau tokia marga labai grazia ir kvepiancia Cambria, taip uzrasyta. Nemoku pati nuotrauku ikelt , tai negaliu pasidziaugt su visom . Vis nepraeinu,  kai maximoj buna ispardavimas

Inga K-R

Pasisakymų: 2

2010-02-22 11:10

Prietarais ir as netikiu, siaip ko tikesites ir lauksit ar byjosit, tai ir atsitiks, tai gi daugiau pozityvo   Internete daug apie geles rasho:

http://www.sveikaszmogus.lt/index.php?pagrid=gyvensena&lid=2&rodyti=str&strid=35795&subtema=55

http://www.augalai.info/augalu-galios.html 

Aurelija Dzingelyte-Kustiene

2010-02-25 14:48

Vel sugriztu i cia pradeta tema apie orchideju prieziura, turiu toki klausimeli:

mano orchideja liko tik su viena menka saknele - kitos atsikabino nuo augalo, nudziuvo ar tai nupuvo ir liko grunte. Dabar ji tupi beveik be saknu, paremta pagaliuku ant grunto, leidzia is vidurio lapeli ir bando kazkaip isgyventi. Man jos gaila ir neramu, kad taip besikankindama nenusibaigtu. Ka daryti, jei nei dziovinimas, nei laistymas su trasom, per du menesius neduoda jokio rezultato ?

2010-02-25 15:23

Mano viena taip jau ir neatsigavo,matomai saknys sunyksta,ilgai laikiau bet .......

2010-02-25 15:40

Arba nupuvo, arba per didele trasu koncentracija laistei.   sakni reikia pridengt kiminais  kad neperdziutu, sakingai lieti ir pridengti visa orchideja kad neisgaruotu vanduo ir butu dregna. ( geriausiai tinka nukirpti  nuo vandens 5l  bambali ir uzdeti). po truputi turetu atsigauti. Net ir su vienu lapu ar saknim orchideja galima issaugot.

Aurelija Dzingelyte-Kustiene

2010-02-26 21:57

Bandyciau pagal rekomendacijas gelbeti gelyte, bet kur dabar ziema imti kiminu? Dabar ji tupi ant to paties grunto, kur anksciau gyveno. Lapus turi keturis (kabo kaip skudurai) ir dar viena leidzia.

2010-02-27 07:32

Gali ma ju geliu parduotuvese rasti.

2010-02-28 16:17

Man ir taip buvo, kad saknys kaip ir nupuvo, nusprendziau persodinti, ir kai isemiau is vazonelio, nebuvo nei vienos sveikos saknues, visas nukirpau ir isodinau orchideja i naujas zemes. Kazkaip buvo pasitaike nusipirkti, kad labiau primine naturalias geliu zemes, nei tas kur buna orchidejom. Orchideja prigijo, leidzia nauja lapuka, ir jau gal 5 saknis yra isleidusi.. Jau taip esu dvi gelytes atgaivinusi, dabar ir trecia taip persodinau.  

Inesa Milkintaite-Mockienė

2010-03-01 07:59

viasas sveikinu su pavasariu

Inga Mačionytė

2010-03-01 12:26

visas su pavasariu.gražių žiedų

Iš viso įrašų: 169

Lolita