Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 111

Istikimybe

Autorius:
Sukurta: 2009-05-18 11:13
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-19 10:24

Ir vel ta laisve. Laisvo vidumi zmogaus negali surakinti, ireminti ir t.t. Tik jis pats, savo laisva valia, gali save riboti. Vel gi, kodel ta laisve taip jau visur kisama. Kartais zmones laisve painioja su palaidumu, anarchija ir t.t. Tikrai laisvas zmogus, suvokiantis kas yra laisve, nesinaudos ja tam, kad kam padarytu pikta, jis verciau savo laisva valia suvarzys SAVAJA LAISVE.

Nemanau, kad viesas pasizadejimas, turiu mintyse santuoka, gali apriboti laisve. Velgi, tai priklauso nuo zmogaus, vieniems santuoka yra "grandines, tramdomieji marskinai", apsidraudimas, ju santykiu iprasminimas, kitiem gi ir to nereikia, kad jaustusi laimingi.

Meile, jausmas, emocijos. Meile vaikam ir meile moteriai-vyrui tai du skirtingi dalykai. Kartais nesvarbu del kokiu priezasciu meile mirsta, niekas negali garantuoti, kad meile bus amzina. Mes neturime pasirinkimo, isimylime ir viskas, sis jausmas yra nevaldomas, bet mes turime pasirinkima, kaip myleti. Taip ir santuokoje, mes galime kalbeti tik uz save, apie savo jausmus, bet negalime kalbeti ir garantuoti, ka jaucia sutuoktinis, nes jis ne jus, o jus ne jis.

Neistikimybe. Vyrai ir moterys i tai ziuri skirtingai

vilma jankauskaite

Pasisakymų: 129

Sukurta temų: 0

2009-05-19 10:33

Gera moteris istikima savo vyrui, bloga-meiluziui, protinga- abiem...

Rasa K

Pasisakymų: 9240

Sukurta temų: 64

2009-05-19 10:42

aha...dvi Priesingybes..

visi stovi pries tam tikra Apsisprendima. Ir kiekvienas is situ dvieju Apsisprendimu, kazka atima:

busi istikimas- rizikuosi gyventi Nuobodybeje

noresi daugiau aistros ir nuotykiu- sumokesi bemiegemis naktimis.

man atrodo negalima apsispresti gyventi be Problemu, tiktai apsispresti su kokiomis Problemomis tu nori gyventi...

2009-05-19 10:45

O kodel istikimybe jums asocijuojasi su nuobodybe? Kas per stereotipas.

Rasa K

2009-05-19 10:50

as negaliu kalbeti uz Visuma, tiktai uz dauguma.

Jeigu mes griztume prie Gamtos, Zmogus yra Zinduolis.Zinduoliai nera Istikimybes pavyzdys. Tiktai 3 % zinduoliu gyvena istikimybeje.

Rasa K

2009-05-19 10:56

i Klausima ar zmogus gali buti istikimas, man atrodo nera atsakymo. Ir Istikimybes atsakymo nerasi Biologijoje, tiktai Kulturoje

Rasa K

2009-05-19 10:57

kodel man Istikimybe asocijuojasi su Nuobodybe..?...as tai netaikau Visumai,

man atrodo, kad zmogus is prigimties nera Monogamus.

Rasa K

2009-05-19 11:14

Vaclovas Miceika Šiandien 10:45 rašė:

O kodel istikimybe jums asocijuojasi su nuobodybe? Kas per stereotipas.

Vaclovai, o Jums Istikimybe asociuojasi Vedybomis..?

Rasa K

2009-05-19 11:16

gal geriau issireiksti, Vedybomis, bet Vedybiniu Gyvenimu

Rasa K

2009-05-19 11:27

Psichologines Apklausos, kurios Tyrinejo Seksualuma, bei Istikimybe, pateige, kad Zmones kurie neistikimi buvo savo antrajai pusei, mati savyje ne Nusikalteli, bet Auka. Jie pradejo Neistikimybe, kadangi ju Santykius po kiek laiko uzpuole Monotoniskumas ir jie kaltina daugiausiai ne save bet savo Partneri.

Musė .

Pasisakymų: 643

Sukurta temų: 6

2009-05-19 12:21

Rasa, paskutiniu Tavo teiginiu net nesuabejociau Kvatotis, kiek zmoniu is principo yra linkusiu pripazinti savo klaidas?  Visada kaltas kazkas kitas tik ne mes patys, juk taip patogiau. Taip ir keliaujam per gyvenimus. per Epochas....su savo nunugalimu EGO, kol liksim visiskai vienisi .....

Rasa K

2009-05-19 12:38

as, taip pat esu Nuomones, kad mes linke eiskoti kalto pas "Ji" ar pas "Ja"...niekad nepasiziurime patys i Veidrodi. Vis bandome kazkokiomis Priemonemis pakeisti savo Partneri...bet paprasciausia Formule yra: pakeisk Save ir pasikeis tavo Aplinka. Dauguma ziuri i savo Partneri ne kaip i antra Puse, bez kaip i Daikta, kuris man priklauso...ir patvirtinima turiu ( Santuokos Dokumentas ). Retai kada gyvena Sutuoktiniai visikoje Santarveja ir Harmonijoje...kad ir kas beatsitiktu: prarastu turta, iskristu dantys, susirgtu sunkia liga, Izduotu....siandien tai yra reta.

Jurgita G

Pasisakymų: 460

2009-05-19 12:38

Neretai neištikimybė padeda suprasti ką turi ir ko gali netekti....Taigi, ar visada ji bloga?....

Indre Zabityte-Ozoliene

Pasisakymų: 3

2009-05-19 12:58

Rasa Kriauciunaite Šiandien 10:42 rašė:

aha...dvi Priesingybes..

visi stovi pries tam tikra Apsisprendima. Ir kiekvienas is situ dvieju Apsisprendimu, kazka atima:

man atrodo negalima apsispresti gyventi be Problemu, tiktai apsispresti su kokiomis Problemomis tu nori gyventi...

O kodėl negalima be problemų? Galima! Manau, kad šiais laikais rasti partnerį, kuris nereikalautų ištikimybės, ne taip ir sunku. Galiausiai galima ir neturėti gyvenimo draugo ar sutuoktinio, tik tokiu atveju nebūtų iš ne/ištikimybės. Tik neįkertu autorės pozicijos: gyvent su vienu - nuobodu, gyvent susituokus - amžinas noras iš sutuoktinio kažką paimt, užuot jam davus.

Rasa K

2009-05-19 13:10

Zmogaus "Ego" ivede Santuoka, nes jinai ir patvirtinama, kad tai mano "teritorija", bet ar tikra meile reikalauja patvirtinimu..?

Jinai gyvena laisvai, bet ir kartu viena su kitu risa...

tai tiktai mano Nuomone

Rasa K

2009-05-19 13:27

Indre Zabityte-Ozoliene Šiandien 12:58 rašė:

Rasa Kriauciunaite Šiandien 10:42 rašė:

aha...dvi Priesingybes..

O kodėl negalima be problemų? Galima! Manau, kad šiais laikais rasti partnerį, kuris nereikalautų ištikimybės, ne taip ir sunku. Galiausiai galima ir neturėti gyvenimo draugo ar sutuoktinio, tik tokiu atveju nebūtų iš ne/ištikimybės. Tik neįkertu autorės pozicijos: gyvent su vienu - nuobodu, gyvent susituokus - amžinas noras iš sutuoktinio kažką paimt, užuot jam davus.

ikirsti, neikirsti..?

nemegstu Diskusiju, kuriose i kiekviena Klausima tuoj pat pateikiamas Atsakymas..ar tai Diskusija..? as pati irgi nezinau 100% atsakymu, jeigu zinociau tai nediskutuociau. As tiktai laisvai isdesciau savo Mintis ir noreciau kad jos butu papildomos, paneigiamos ar panasiai. 

Indre Zabityte-Ozoliene

Pasisakymų: 3

2009-05-19 13:28

Čia kaip kas tą tikrą meilę supranta: tie, kas tuokiasi gal nori, kad visas pasaulis žinotų, kad jie kartu, kad jiems kartu gera. O "laisvos meilės" idėjos manau labai greit iš galvos išgaruoja mylimajam pasipiršus Mirktelėti

Rasa K

2009-05-19 13:32

...sutinku, kad kiekvienas pasirenka, ko jis nori. Tiktai, turetu suprasti Santuoka, ne kaip meiles patvirtinima  ( tai mano Nuomone )

Musė .

Pasisakymų: 643

Sukurta temų: 6

2009-05-19 13:42

Nagi, merginos, santuoka tikrai jokiu budu nera meiles irodymas, santuoka mano manymu yra tradicija, kuria parodoma visiems aplinkiniams, kad stai dabar jau, du zmones yra kaip vienas, kaip viena visuomenes lastele - seima. Tai tik tradicija...

Rasa K

2009-05-19 13:45

dekui, ieskojau zodzio tradicija...

Iš viso įrašų: 111

Reklama Sukurk savo